organizacja konferencji

Organizacja konferencji

Gwarancją osiągnięcia wyników dla Klientów w postaci udanej konferencji czy szkolenia są ludzie pracujący w grupie "Tłumaczenia Olsztyn" - dlaczego MY?

  • Ponieważ mamy  wieloletnią praktykę w tym biznesie.
  • Posiadamy własne zaplecze techniczne w postaci sprzętu do tłumaczeń, systemów nagłośnieniowych i prezentacyjnych, takich jak: monitory plazmowe, ekrany, projektory.
  • Posiadamy własną, sprawdzoną bazę miejsc gdzie moglibyśmy zrealizować Państwa wydarzenie.

 

wynajem sprzętu

Wynajem sprzętu do tłumaczeń i nie tylko

Tłumaczenia Olsztyn ma zaszczyt przedstawić Państwu szeroki asortyment sprzętu do tłumaczeń.Tłumaczenia symultaniczne mogą być realizowane za pomocą urządzeń najnowszej generacji, jakim jest cyfrowy sprzęt do tłumaczeń marki Bosch. Oferta obejmuje również mobilny sprzęt do tłumaczeń. Wizytówką Tłumaczenia Olsztyn jest dbałość o komfort tłumaczenia, zapewnia to polecana przez nas  kabina do tłumaczeń symultanicznych, które produkowane są przez firmę Kaso Group, cieszącą się uznaniem zarówno na rynku krajowym jak i europejskim.

Tłumaczenia konferencyjne

Tłumaczenia Symultaniczne angaż tłumaczy

Tłumaczenie symultaniczne - kabinowe to jest nieodzowny element wielojęzycznych konferencji, kongresów i spotkań biznesowych. Ich organizacja wymaga doskonałej znajomości  zagadnienia jakim są tłumaczenia symultaniczne. Tłumaczenia Olszyn jako firma ma wiedzę i doświadczenie w tej tematyce! Masz potrzebę dobrać i zatrudnić na swoje wydarzenie tłumaczy? Zostaw to nam! Zapewnimy dla Ciebie najlepszych tłumaczy biorąc pod uwagę tematykę i doświadczenie tłumacza. Wszystko to angaż tłumaczy, sprzęt, obsługę techniczną dostajesz pod jednym adresem. Nie zwlekaj złóż zapytanie dostaniesz ofertę w najkorzystniejszej cenie!

konferencja

Galeria

Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia zrealizowanych przez nas wydarzeń. 

Organizacja szkoleń

Organizacja szkoleń

Chcesz zorganizować szkolenie lub inne dowolne spotkanie, zostaw to nam! Zapewnimy Ci trenerów wykładowców o dużym prestiżu i doświadczeniu. Zadbamy o wybór dobrej lokalizacji, jak i zaplecza technicznego. Dodatkowo jeśli chcesz, aby twoje szkolenie zapadło uczestnikom w pamięci, proponujemy uroczystą kolację i świetną oprawę artystyczną, które będą zwieńczeniem całego szkolenia. 

Montaż scen

Montaż scen

Tłumaczenia Olsztyn w zarządzie Clever Group Polska ma zaszczyt przedstawić sprzęt niezbędny do budowy scen i różnych wydarzeń plenerowych. Oferujemy Państwu do wynajęcia: - podesty sceniczne, - schody i barierki sceniczne, - trawersy, - zadaszenia plenerowe. Zapewniamy wynajem sprzętu wraz z bezpośrednio dostawą i montażem. 

 


Wideokonferencje Olsztyn

        Tłumaczenia Olsztyn

witamy w serwisie informacyjnym

Organizacja konferencji , koncertu czy innego dużego wydarzenia wymaga czasu i poświęcenia. Nie jest to jednak możliwe bez użycia profesjonalnego sprzętu. Dlatego ,,Tłumaczenia Olsztyn" przedstawia kompleksowe wyposażenia wysokiej jakości, które sprawdzi się idealnie na wszystkich wydarzeniach naukowych czy artystycznych

Do wydarzeń międzynarodowych - kabiny i sprzęt do tłumaczeń.

Konferencje i innego rodzaju eventy międzynarodowe wymagające zastosowania urządzeń przeznaczonych do szerokiej i sprawnej translacji . Proponujemy profesjonalny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych , dzięki któremu pozbędziesz się szumów z otoczenia i zapewnisz sobie nagłośnienie wysokiej jakości . Najbardziej wymagającym polecamy nasze kabiny do tłumaczeń symultanicznych , które gwarantują spokój i izolację dla lektora . Zarówno kabiny , jak i pozostały sprzęt są są dostępne w wielu wariantach i zróżnicowanych parametrach technicznych . 

Dla lektorów - mównice , stoły prezydialne i podesty  sceniczne .

Poważny wykład czy spotkanie z ważną osobą nie może odbyć się bez mównic czy podestów scenicznych . Przedstawiamy modele z wbudowanym nagłośnieniem , dającym gwarancję wysokiej jakości dźwięku . Wynajem mównic możesz dostosować do wszystkich swoich potrzeb - przedstawiamy wersję z tworzywa sztucznego , drewna w różnych wysokościach . Zapewniamy wynajem podestów scenicznych , o dużej wytrzymałości , gotowych do ustawienia nawet na trudnym terenie .

Dla eventów-kongresów,szkoleń

Wynajmujemy najwyższej jakości sprzęt audio - wizualny oraz oświetleniowy , dzięki któremu multimedialna obsługa wszelkiego rodzaju eventów może przebiegać w pełni profesjonalnie .  Dostępne u nas rozwiązania z powodzeniem mogą być wykorzystywane podczas konferencji , premier produktów , szkoleń , jak i na bankietach , balach , pokazach mody czy koncertach . W ramach oferowanych technik oświetleniowych oferujemy systemy sceniczne oraz konferencyjne . Zapewnić możemy między innymi niezwykle dynamiczne oświetlenie integracyjne , jak również skupiające się na wybranych obszarach widowni bądź sceny oświetlenie statyczne .

Z kolei rozwiązania nagłaśniające , na które składają się wysokiej klasy urządzenia , zagwarantują uzyskanie znakomitej jakości dźwięku w każdych warunkach . Oprócz profesjonalnego sprzętu , proponujemy też specjalistyczną pomoc w celu jak najbardziej dostosowania nagłośnienia do otoczenia . 

Obsługa multimedialna eventów to również ich stosowna oprawa wizualna . Dlatego też oferujemy wynajem -  plazm , projektorów , ekranów ramowych .