Organizacja konferencji

               

konferencja

Konferencja czy kongres to prestiżowe wydarzenie wymagające umiejętności doskonałego zgrania wielu czynników, planowania, realizowania i koordynowania działań. Na początku jest wizja przedsięwzięcia. Droga do jej realizacji - długa, kręta i pełna przeszkód i niespodzianek. Tych ostatnich nie da się uniknąć - można jednak być na nie przygotowanym.

 

Dobra organizacja to umiejętność połączenia wielu elementów w harmonijną całość. To trudna praca zespołowa, która wymaga twórczej inwencji i wyobraźni nie mniej, niż drobiazgowego planowania i zdolności przewidywania, czy systematyczności i cierpliwości.

 

     konferencja Zorganizowanie konferencji rozpoczyna się od starannego i rzetelnego opracowania projektu i jego budżetu. Profesjonalna organizacja konferencji wiąże się z wyborem odpowiedniej lokalizacji, przygotowaniem agendy spotkania, sprawnym wdrożeniem systemu rejestracji uczestników, a także fachową obsługą gości w zakresie zakwaterowania, cateringu oraz transportu w wyznaczone miejsce. Organizacja konferencji to wreszcie dbałość o rzetelne wykonanie materiałów konferencyjnych takich jak: torby zjazdowe, druki reklamowe, ulotki, teczki, płyty z prezentacjami, zdjęcia, filmy itp.

 

       Dla osób, które po raz pierwszy planują organizację konferencji, szkoleń czy imprez integracyjnych nie jest to proste. Co więcej - może przerosnąć najśmielsze wyobrażenia o trudnościach i pułapkach, które napotyka na swej drodze organizator. Dlatego warto zaufać profesjonalnej agencji, która zajmie się organizacją imprezy.

 

    Clever Group Polska - cechuje się dużym doświadczeniem w obszarach takich jak : organizacja konferencji , obsługa konferencji , gdzie wykorzystujemy własny ,cyfrowy sprzęt do tłumaczeń symultanicznych marki Bosch.

 

     konferencjaTłumaczenie symultaniczne realizowane jest przy zastosowaniu najnowszej technologii dostępnej na rynku, tłumaczeń symultanicznych . Nasz zleceniodawca chcący zorganizować międzynarodową konferencję z tłumaczeniem symultanicznym , otrzyma sprzęt do tłumaczeń jak również nagłośnienie , mikrofony , kabiny oraz systemy informatyczne wspomagające całościową organizację konferencji . Współpracujemy przy organizacji konferencji w całej Unii Europejskiej , ostatnie nasze projekty realizowaliśmy we Francji w Paryżu - Luwr , w Niemczech gdzie wspieraliśmy organizację targów Gala Bau w Nurnberg Mass , we Włoszech w Mediolanie i wiele innych krajach.    

     Najwięcej jednak pracujemy ta teranie naszego kraju . Posiadamy kilka oddziałów , które stale rozbudowujemy . Realizując konferencje w danym okręgu gdzie posiadamy oddział nasz klient nie ponosi kosztów transportu , co obniża cenę wydarzenia .